Joanna Galińska PQ
Joanna Galińska PQ   Joanna Galińska PQ

Joanna z wykształcenia jest dyplomowanym psychologiem ze specjalizacją w psychometrii i metodologii testów. Dodatkowo w ramach swojej praktyki zawodowej poszerzyła swoją specjalizację o obszary związane z badaniem osobowości zawodowej i oceny potencjału. Była uczestnikiem wielu szkoleń i warsztatów w Polsce i za granicą, w zakresie metodyki badania i rozwoju przywództwa z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi psychometrycznych.

Joanna, jako praktyk i trener, od wielu lat wspiera organizacje w zakresie rozwoju potencjału i wykorzystania narzędzi diagnostycznych w procesach badania kompetencji i optymalizacji procesów zarządzania potencjałem ludzkim. Od ponad 4 lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów rozwojowych, szkoleń certyfikacyjnych, realizacją projektów konsultingowych oraz ciągłym rozwojem metodologii w celu jak najbardziej optymalnego dostosowania jej do potrzeb klientów Polsce. W ramach swojego doświadczenia Joanna współpracowała z wiodącymi firmami na rynku polskim takimi jak: Diageo, Allianz, CitiBank, KPMG, GSK, TEVA, Generali, Orange, Abris Capital, DHV, InPost, CI Games, AXA, RWE.

Jej wcześniejsze doświadczenia zawodowe są głównie związane z branżą executive search, gdzie przeprowadziła szereg projektów rekrutacyjnych, poszukując kandydatów na kluczowe stanowiska managerskie, jak również audytów managerskich. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tym okresie pomagają jej w budowaniu relacji z uczestnikami warsztatów, diagnozie potrzeb w kontekście biznesowym, jak również w adekwatnym doborze najbardziej skutecznych metod diagnostycznych.

Jej zainteresowania to przede wszystkim obszar różnic indywidualnych i metody oceny potencjału. Uwielbia podróże i poznawanie nowych kultur. Prywatnie mama Stefana.

zapisz się do newslettera