Magdalena Ptaszek PQ
Magdalena Ptaszek PQ   Magdalena Ptaszek PQ

Magda jest absolwentką Psychologii Pracy i Stresu na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ponadto ukończyła Studium Podyplomowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Organizacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz inne szkolenia z zakresu polityki personalnej, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest też absolwentem licznych szkoleń z zakresu coachingu, w tym programu dla coachów  według akredytowanej w ICF metodyki CoachWise™.

Magda ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie implementacji europejskich oraz amerykańskich narzędzi psychometrycznych na rynku polskim, tym samym wspierając organizacje w diagnozie potencjału oraz rozwoju pracowników i zespołów. Ma za sobą kilka tysięcy godzin spotkań biznesowych z klientami, rozmów feedbackowych i rozwojowych oraz setki przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Była konsultantem certyfikującym w kliku wiodących rozwiązaniach psychometrycznych, w tym przez blisko osiem lat odpowiadała za polską implementację, a następnie realizację strategii marketingowej i sprzedażowej, a także dostarczanie Klientom wiedzy merytorycznej w zakresie jednej z najbardziej uznanych na świecie metodologii.

W ramach działalności Performance Quality, czerpiąc ze swoich dotychczasowych doświadczeń związanych także ze sprzedażą, zarządzaniem organizacją oraz rekrutacją, wspiera rozwój biznesu oraz metodologii, przyczyniając się do optymalizacji procesów HR i polepszania wyników biznesowych po stronie klientów firmy. W ramach swojego rozległego doświadczenia biznesowego Magda miała przyjemność świadczyć usługi m.in. dla takich firm jak: Agora, Amway, Bank DnB Nord, BOŚ, Carlsberg, Cap Gemini, Cemex, Danfoss, Danone, DPD, Elektrobudowa, Hochtief, House of Skills, IKEA, Infor, ING, Johnson & Johnson, Kompania Piwowarska, Lafarge, LPP, Lyreco, Media Saturn, Nordea Bank, Pfizer, Qubus Hotel, RWE, Sage, Selena, Skanska, Teva, TV Puls, UDT, UEFA Euro 2012, SWPS, Wardyński i Wspólnicy.

Magda w 2001 roku została członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w ramach którego prowadziła działalność naukową z zakresu Psychologii Sportu, zaś w 2004 roku – członkiem Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Od wielu lat aktywnie bierze udział w imprezach poświęconym zagadnieniom z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno jako uczestnik, jak i prelegent bądź wykładowca.

Prywatnie – rozśpiewana i uwielbiająca podróże, dumna mama Antoniny i Marianny.

 

zapisz się do newslettera