Performance Quality to firma konsultingowa, która powstała z myślą o ciągłym wspieraniu swoich klientów w poszukiwaniu i rozwijaniu osób z najwyższym potencjałem na każdym szczeblu organizacyjnym.

  • Naszym największym zasobem jest zespół doświadczonych konsultantów, których wiedza i ekspertyza pozwalają na tworzenie i wdrażanie najwyższej jakości procesów rozwoju talentów i przywództwa w organizacjach.
  • Celem naszego działania jest dogłębne rozpoznanie potrzeb klienta i stworzenie najbardziej optymalnego rozwiązania. Dlatego każdy z naszych projektów jest „szyty na miarę” z uwzględnieniem wszystkich, nawet najbardziej specyficznych wymagań.
  • Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z kadrą menadżerską w projektach executive search i rozwoju przywództwa, daje nam doskonała podstawę do budowania relacji, nawet z najbardziej wymagającymi klientami.
  • Nasz wachlarz kompetencji obejmuje zarówno kompetencje trenerskie, dzięki którym prowadzimy warsztaty rozwojowe dla wyższej kadry menadżerskiej, jak i kompetencje w zakresie pracy z klientem indywidualnym, pozwalające przeprowadzać pogłębione wywiady kompetencyjne oraz sesje rozwojowe.

Koncept Performance Quality to wiedza, ale również najwyższej klasy metodologia badawcza. W naszych projektach wykorzystujemy szereg narzędzi diagnostycznych, które pozwalają na dogłębną analizę: kompetencji, osobowości, wartości i motywacji. Nasi konsultanci posiadają unikalną, wysokiej klasy ekspertyzę w zakresie nie tylko korzystania z testów psychometrycznych, ale przede wszystkim w obszarze swojego wieloletniego doświadczenia związanego z implementowaniem na rynku polskim jednych z najbardziej liczących się metodologii badawczych, pochodzących zarówno z brytyjskiego, amerykańskiego, jak i skandynawskiego rynku. Ta unikatowa i specjalistyczna wiedza, w połączeniu z szerokim podejściem do korzystania z tego typu metod diagnostycznych, gwarantuje naszym klientom trafne i etyczne, a przy tym oparte o solidne podstawy merytoryczne, podejście do rekrutacji, rozwoju i promocji pracowników. Metodologie wykorzystywane w prowadzonych przez nas projektach spełniają najwyższej klasy standardy badawcze i są tym samym źródłem obiektywnej informacji na temat pracowników.

zapisz się do newslettera